Сайнфелд

( )
Seinfeld
Сайнфелд
Сераіл
4 0
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
  • Рік: 1989
  • Жанр:Серіали / Комедія
  • Країна: США
  • Режисер: Andy Ackerman, Tom Cherones, Девід Стреінберґ
  • Актори: Джеррі Сайнфелд, Майкл Річардс, Джейсон Александер, Джулія Луіс-Дрейфус, Рут Коен, Вейн Найт, Norman Brenner, Heidi Swedberg, Естель Гарріс, Джеррі Стіллер, Ліз Шерідан, Джон О Харлі, Барні Мартін, Лен Лессер, Deck McKenzie, Річард Герд, Peggy Lane, Richard Fancy, Патрік Ворбертон, Лорен Боулз
Про що Сераіл "Сайнфелд" онлайн українською мовою з субтитрами

Серіал жанру комедії та драми «Сайнфелд», знятий західними кінематографістами, є чудовим гумористичним серіалом для багатьох країн і народів, тому що в ньому все дуже добре продумано, просто немає сил при перегляді хоч би на секунду відвернути свою увагу. Більше того, у “Сайнфелді” є багато відлунь та посилань до інших американських проектів, політичних діячів, спортсменів, усіляких відомих особистостей тощо.
Дуже багато відомих людей з'явилося тут у пародіях на себе, звичайно, це чудово інтригує при перегляді. Одним словом, сюжетна лінія цього цікавого та кумедного серіалу, закручується навколо маленької дружньої компанії, яка систематично потрапляє до якихось комічних ситуацій, підштовхуючи телеглядачів сміятися до упаду. Засновник компанії - Джеррі Сайнфелд, який живе у маленькій квартирці в Нью-Йорку.
Йому завжди щастить у житті, у зв'язку з чим він не натішиться кожній хвилині свого життя, отримуючи при цьому багато психологічного задоволення. У Джеррі є друзі, з ними йому вдається спілкуватися та бачитися практично щодня. Основний друг це Джордж Костанза. І незважаючи на те, що зовнішність його не зовсім ідеальна: низенький, повненький і лисий, сильний невротик, в той же час має увагу дівчат, хоча все одно нічого хорошого у нього з ними не виходить.
Подругою виступає Елейн Бенес. Ця молода та красива дівчина часто зайнята тим, що намагається знайти чоловіка своєї мрії. Ну а останній друг, це Креймер, він тільки й робить, що примножує труднощі герою. Ну і як тут можна не збожеволіти?

Плеєр субтитрами UA Плеєр субтитрами ENG Плеєр 3 Трейлер
Відгуки
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий