Голлі залишається на ніч

5.6 ( 2323 )
Holly Slept Over
Голлі залишається на ніч
Фільм
0 0
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
  • Рік: 2020
  • Жанр:Фільми / Комедія
  • Режисер: Joshua Friedlander
  • Актори: Наталі Еммануель, Kimberly G. Grader, Ерінн Гейс, Джошуа Лосон, Рон Лівінґстон, Брітт Ловер, Alex Poplawski
  • Добірки: Молодіжні комедії, Про любов
Про що Фільм "Голлі залишається на ніч" онлайн українською мовою з субтитрами

Іноді відносини заходять в глухий кут, особливо коли у пари з'являються загальні серйозні проблеми. Для одного подружжя, люблячого, але такого, яке застрягло на одному місці, такою проблемою виявляється бажання народити дитину і складності, пов'язані з цим. Тоді як для іншої пари основна перешкода - втрата іскри в стосунках. А тут ще й старий друг хоче залишитися в їхньому будинку на вихідні.
Створенням картини займався Джошуа Фрідлендер: його перу належить сценарій проекту, і Джошуа також виступив його режисером. Це перший великий кінематографічний досвід постановника, його попередньої повнометражної художньою роботою була кінострічка Самогубна блондинка, випущена в 1999-му. Тоді кінодіяч написав сценарій і зайняв посаду продюсера. А ось комедія "Голлі залишається на ніч" стала першим режисерським твором Фрідлендера.
Ролі в кінокартині виконують досить відомі актори. Так, одну з головних героїнь грає Наталі Еммануель. Її дебют відбувся в театрі, де артистка втілила юну Налу в театральній постановці Король Лев. Більшості глядачів Еммануель відома як виконавиця ролі Міссандеї в шоу Гра престолів.
Також у фільмі "Голлі залишається на ніч" з'явилася Ерінн Хейс, яка була учасницею телевізійних проектів Форс-мажори, Парки та зони відпочинку, Анатомія пристрасті. Цікавий випадок з Ерінн стався, коли вона проходила проби для серіалу C.S.I. Місце злочину. Творці цієї багатосерійної стрічки відзначили дивовижну схожість Хейс з головною актрисою шоу і запропонували епізодичну роль, в якій саме ця деталь мала важливе для сюжету значення.

Плеєр субтитрами UA Плеєр субтитрами ENG Плеєр 3 Трейлер
Відгуки
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий